středa 31. prosince 2008

Prosinec 2008

Celý listopad jsem poslouchala, že už bych taky mohla dát svojí aktuální fotografii. Všichni byli zvědaví jak vypadá moje "bříško". No abych pravdu řekla, teprve koncem listopadu jsem začla vypadat těhotně. A tak jsem na začátku prosince v 28. týdnu překonala svůj odpor k postavení se před objektiv a nechala manžela vytvořit tuhle fotku. Není dokonalá, slouží jen k dokumetnaci a pro vzpomínku.
A co bylo na prosinci nejkrásnější, přece vánočně rozzářené oči neteří.

Taky jsem se pokusila vytvořit kalendář z fotek neteřinek pro babičku. A protože byl pouze k tisku a nechtěla jsem ho ani nikde vystavovat, nepoznamenala jsem si kredit a zpětně dohledávat nebudu. Tak se holt nepochlubím (ono to byly stejně jen takové neumělé pokusy). Ale hlavně že se líbil babičce s dědou.

Ovšem ve finále byl konec roku opravdu hektický. Týden před vánoci se rozbilo auto a mezi svátky pro změnu vypověděla službu pračka. Cesta k doktorovi na kontrolu a UTZ byla pomalu za trest a mé plány o tom, jak si začnu přepírat věci na miminko byly najednou někde v nedohlednu. Prostě správně chaotické zakončení roku. Hlavně že mrňousek to zvládl v pohodě.

Žádné komentáře: