sobota 15. června 2013

365/2013 - 150. Mobilní telefon, zdroj ... atd (opět)

30.5.2013
Ano opět hrál roli mobilní telefon. Venku pořád prší a je hodně škaredě, Miš je otrávenej. Ne že by si nehrál doma, ale venku je přece daleko víc legrace. Navíc je opravdu už taková zima, že mi nezbylo nic jiného, než zase zatopit.

Děda má narozeniny a tak hledám mobil, abych mu zavolala a popřála. Mobil nikde, po chvíli ho slyším odněkud zvonit, ale bohužel jsem ho nestihla najít. A tak pátrám po mobilu, prostě nikde není. Po chvíli ho vidím u Mišáka. Vím jaký dokáže být koumes a mobil si odemknout a tak se k němu vrhám, abych mu ho sebrala.
Poslední volané číslo asi před minutou - děda. Evidentně mu chtěl Mišák popřát dřív než já. Děda si stěžuje, že je nastydlej a leží a pak dodá, že se uvidíme v sobotu, kdy bude dětský den.

Prší a prší a tak Siťa má pro skupinu digiscrap na facebooku dárek. Dává s časově omezenou platností k dispozici kity Thunderstorm a Stormy. Existují k nim i pěkné texty a já si vzpomenu na texty, které kdysi vytvořila Petja24 (jsou totiž naprosto atypické a dokonalé) a protože nejsou k dohledání na webu, tak jdu pátrat do svého archivu na počítači ... mám je. A i po 6 letech sklízí ohromné úspěchy. A aby byli k dispozici pro všechny, kontaktovala mě Petja s tím, že ona už je nemá, jestli bych jí je mohla poslat. A i Siťa vyrobila nové ulítlé texty.

A protože i když neustále prší, tak nějak mi chybí dešťová fotka, tak se podívám do fotek z loňského roku. A jdu si pohrát s tím dárkem od Siti
Kredit - PST Design - Thunderstorm, Stormy, deštivé texty; Petja24 - text Bláto

Žádné komentáře: